GRĮŽTI

Garso sprendimai

Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją

Šiandien garso ir vaizdo sprendimai papildo tikrus meno kūrinius, padeda sukurti emociją kūrinio aplinkoje. Tačiau ir modernaus meno atstovai vis dažiau pasitelkia šiuos sprendimus kurdami ir rodydami pasauliui savo idėjas ir kūrybą.

Prie naujo „Action by Apollo“ atidarymo prisidėjo BMK komanda

Didžiausiai pramogų kompanijai Baltijos šalyse „Apollo Group“ priklausantis centras „Action!byApollo“ yra išskirtinis ne tik gausia pramogų pasiūla, bet ir novatoriškais garso, vaizdo bei lankytojų patirties gerinimo technologiniais sprendimais. Prie šių inovacijų įgyvendinimo Lietuvoje ženkliai prisidėjo „Biznio mašinų kompanijos“ specialistai.

Išskirtiniai vaizdo ir garso sprendimai naujoje SEB banko būstinėje

SEB bankas savo naujai statomai būstinei kėlė aukštus kokybinius reikalavimus. Nenuostabu, jog ir garso bei vaizdo sprendimų parinkimui bei diegimui skirtas ypatingas dėmesys, - jie turėjo pateisinti kliento lūkesčius bei darniai integruotis į interjero visumą.

Klaipėdos keleivių ir krovinių terminale – įspėjimo apie gaisrą ir evakuacijos valdymo sistema

Į Klaipėdos uostą atvyksta vis daugiau  keleivinių keltų ir kruizinių laivų, tad siekiant tinkamai ir kokybiškai juos priimti bei užtikrinti spartų ir patogų keleivių aptarnavimą, 2013 m. pastatytas naujasis Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas (KKKT). Vienas iš svarbiausių prioritetų kuriant KKKT buvo keleivių ir darbuotojų saugumas, todėl jame buvo įdiegta gamintojo TOA įspėjimo apie gaisrą […]

How to enable JavaScript in your browser