GRĮŽTI

“Biznio mašinų kompanija” sėkmingai įvykdė Vidaus Saugumo Fondo lėšomis finansuojamą projektą Nr. LT/2017/VSF/2.4.2.1 „PROGRAMINĖS IR TECHNINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS“ .

VSAT prie VRM pateikta įranga

  • Pakabinti du aukštos raiškos ekranai (įstrižainės: 75” ir 49”), kurie sujungti tarpusavyje sichronizuotam vaizdo rodymui ir maksimalaus matomumo užtikrinimui sėdintiems salėje.
  • Pateiktas nešiojamas kompiuteris, kuriame yra įdiegtos visos programos, reikalingos vykdyti nuotolines video konferencijas.
  • Sumontuota 4K raiškos, kompaktiško dizaino vaizdo konferencijų kamera su integruotu mikrofonu, skirta didelės raiškos vaizdo konferencijosms rengti. Ji automatiškai priartina ir puikiai įrėmina visus susitikimo dalyvius, – tai užtikrina ePTZ („pan, Tilt and Zoom“) funkcija, valdoma nuotolinio valdymo pultu ir 120 laipsnių apžvalgos kampas leidžia rodyti itin platų konferencijų kambario vaizdą.
  • Įdiegtas belaidis vaizdo perdavimo įrenginys, suteikiantis daugiau mobilumo. Turinį galima nedelsiant perkelti iš bet kurio įrenginio naudojant HDMI jungtį. Be laidų, be programinės įrangos ir be įtampos. Vaizdas perduodamas vieno mygtuko paspaudimu. Tai idealus sprendimas prezentacijoms.
  • Įdiegtas belaidis pasikalbėjimų įrenginys su keturiais kryptiniais mikrofonais. Paprastas naudoti, todėl leidžia skirti daugiau laiko bendravimui. Garsiakalbis sklandžiai jungiasi su nešiojamuoju kompiuteriu per USB arba su išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“.

Su šia vaizdo konferencijų įranga VSAT prie VRM darbuotojai galės bendrauti nuotoliniu būdu su tarnybos struktūriniais padaliniais bei kitomis institucijomis.

How to enable JavaScript in your browser