GRĮŽTI

Pamirškite plokščias projekcijas jei norite įspūdingo reginio naujo produkto pristatymui, naujo pastato atidarymui ar kitai šventei. „3D mapping“ projekcijų technologija gali bet kokį objektą transformuoti į ekraną ir atkurti joje natūralų vaizdą be jokio iškraipymo. Dažniausiai projekcija kuriama ant įspūdingos architektūros pastatų – pramonės ir architektūros objektų, bokštų, tiltų ar pan. Pasitelkus animaciją, 2D ar 3D vizualizacijas pastatai gali atgyti, įgauti kitas formas, spalvas ir netgi sugriūti… Netikėtos įprastų statiškų objektų transformacijos prikausto ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dėmesį. „3D mapping“ technologiją galima išnaudoti ne tik ant didelių lauko statinių, bet ir ant nedidelių objektų vidaus renginiuose ar teatro scenose.

Vienas iš įspūdingiausių mūsų „3D mapping“ projektų yra 4D pasaka „Stebuklingos Kalėdos“, 2012 metais pritraukusi tūkstančius žiūrovų į Vilniaus Katedros aikštę. Buvo apskaičiuota, kad per šventinę savaitę šio reginio atėjo pažiūrėti daugiau kaip 180 000 žiūrovų. Šis renginys paskatino naujienų agentūrą „Reuters“ išrinkti Vilnių kaip vieną geidžiamiausių Kalėdų šventės miestų. Šis mūsų sprendimas iki šiol yra vienas didžiausių „3D mapping“ projektų Lietuvoje (šios projekcijos plotas 1105 kv. m, o šviesos srautas 120 000 ANSI).

Plačiau apie įgyvendintus „3D Mapping“ projektus

2015 vasarą įgyvendinome 3D projekcijas renginyje “Mes stiprūs, Lietuva!”, vykusiame Valdovų Rūmų kieme. Šio projekto metu realizavome 5K projekciją, specialių media serverių pagalba apjungdami šešis 20,000ANSI liumenų projektorius į vieną bendrą vaizdą. “Edge blending” technologijų pagalba gavome visiškai vienalytį 18x42m vaizdą. Šiame projekte, panaudojant 3-chip DLP technologijų projektorius su “Xenon” šviesos šaltiniu, išgavome maksimaliai natūralias spalvas ir aukščiausios kokybės vaizdą. Tokių technologijų projektoriai yra šiandien naudojami skaitmeniniuose kino teatruose.

Technologija „3D mapping“ gali būti naudojama ir kur kas mažesniu masteliu. Muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A „perdažėme“ du rojalius skambant populiariai Ievos Narkutės ir Manto Jankavičiaus kūriniui “Raudoni vakarai”. Esame įgyvendinę 3D mapping’o projektus ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Vienas iš jų – Prancūzijos Challain la Potherie pilies 3D transformacija pagal animacinių filmukų motyvus bei miesto šventė Minske.

 

„3D mapping“ projektų kūrimas – tai sudėtingas procesas, užtrunkantis nuo kelių savaičių iki mėnesio, o kartais ir dar ilgiau. Susisiekite su mumis kuo anksčiau, kad galėtumėme laiku pasiruošti ir įgyvendinti Jūsų vizijas!

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser