GRĮŽTI

3D projekcijos sukuria „susitapatinimo“ su vaizdu jausmą. Tai tarsi pasinėrimas į kitą pasaulį, tad ši technologija pakeičia būdą, kuriuo žmonės tyrinėja informaciją ir atranda galimybes. Ši technologija sukuria virtualią tikrovę, nes suteikia vaizdui gylį, sukuria interaktyvumą ir įtraukia.

Mes galime sukurti tikroviškas vizualizacijas ant įvairių paviršių ir rodyti sferiniame, cilindriniame, kūginiame ar plokščiame ekrane. Tai galime atlikti tiek nedideliuose ekranuose tiek ir didelio mastelio konfigūracijose.

3D projekcijos plačiai taikomos visame pasaulyje šiuose sektoriuose:

3D simuliacijos ir vizualizacijos be išorinio patrauklumo pasižymi praktiniais pranašumais – žiūrovas greičiau supranta perduodamą informaciją, intuityviau sąveikauja su duomenimis, geba sparčiau ir tiksliau priimti sprendimus. Tai skatina geresnį bendradarbiavimą komandose ir padeda kompanijai sumažinti mokymų išlaidas lavinant darbuotojų gebėjimus.

Nuo 2002 metų Lietuvoje atstovaujame pasaulinei 3D projekcinių technologijų lyderei bendrovei „Christie“ ir siūlome įvairius standartinius ir integruotus 3D vizualizacijos sprendimus, specialius įtraukiuosius ekranus ir profesionalias konsultacijas.

Integruoti 3D vizualizacijos sprendimai

„Christie“ suteikia patikimas 3D sistemas – visos jos pritaikytos naudoti su mūsų siūlomais „Christie Mirage Series“ projektoriais. Pažymėtinos šios „Christie Mirage Series“ savybės:

 • Tai pirmasis ir vienintelis 4K DLP® projektorius, kurio dažnis yra 120 Hz;
 • „Christie“ moderniausia technologija – trijų lustų DLP®, didelės skiriamosios gebos stereoskopinė projekcija su „Xenon™“ apšvietimu, dvigubu P-VIP® „Osram“ lempų apšvietimu arba vieno lusto DLP® LED apšvietimu;
 • 120 Hz skleistinės dažniai;
 • Judesio sekimo ir interaktyviosios galimybės;
 • Tikralaikė 3D kompiuterinė grafika, kurią aprėpia vienas sukomplektuotas sprendimas;
 • Vaizdo apdorojimas ir lankstus šaltinio valdymas naudojant Vista Spyder arba Spyder X20 su 2D ir 3D didelio veiksmingumo funkcionalumu;
 • Lengvas nustatymas ir paprasta ekrano priežiūra, pasitelkiant „Christie“ sistemos integravimo priemones – Christie Twist™“, „Christie AutoCal™“, „Christie MotoBlend™“;
 • Suteikiamos geriausios pramonės sektoriuje garantijos, techninės priežiūros paslaugos ir pagalba.

Specialūs erdvėje integruoti ekranai

 • Christie CAVE™ yra pažangus pritaikytas patalpos dydžio vizualizacijos sprendimas, leidžiantis daugeliui naudotojų vienu metu dalytis ta pačia patirtimi, taigi komanda gali dirbti kur kas darniau, padaryti daugiau vertingų sprendimų ir sparčiau priimti sprendimus.
 • Christie Holostage® yra specialus tripusis vizualizacijos sprendimas, sukuriantis visiškai uždarą, realistišką, tikroviško dydžio virtualiąją aplinką.
 • Christie“ išlenkti ekranai – tai sferiniai arba cilindriniai ekranai su projekcija iš priekio arba užnugario ir sklandaus deformavimo ir sujungimo funkcija, užtikrinantys didelės skiriamosios gebos veiksmingą 2D arba 3D vizualizaciją.
 • Didelės skiriamosios gebos „Powerwall“ ekranai, skirti grupei veiksmingai bendradarbiauti, pasitelkiant vizualizaciją. „Christie“ gali parūpinti integruotuosius vizualizacijos ekranus, naudojančius veiksmingą 4K DLP® projekciją su 120 Hz dažniu, arba galime pateikti kelis dalykus susiejantį sprendimą, suteikiantį platesnes galimybes negu vienas atskiras projektorius ir užtikrinantį stabilius, patikimus ir veiksmingus 2D ir 3D vaizdus.

Standartiniai vizualizacijos sprendimai

 • Standartinis Christie CAVE yra kompaktiškas patalpos dydžio vizualizacijos sprendimas.
 • Christie HoloStage Mini – kompaktiškas sprendimas, sukuriantis tikrovišką virtualiąją aplinką.
 • Christie HoloStation® – tai dar kompaktiškesnis, lengvai įdiegiamas asmeninis įtraukusis vizualizacijos sprendimas, leidžiantis panaudoti net 16,8 megapikselio, kad būtų gautas tikslus tikroviško dydžio vaizdas.

Visapusė pagalba

Mūsų ekspertai gali padėti Jums kiekvienu jūsų įgyvendinamo vizualizacijos projekto etapu. Pasinaudokite mūsų visapusėmis paslaugomis– mes padėsime jums sukurti, integruoti ir įdiegti 3D vizualizacijos sprendimą pagal jūsų poreikius. „Christie“ sprendimams suteikiame šiame pramonės sektoriuje geriausią techninę pagalbą, įskaitant įvairias techninės priežiūros paslaugas, kaip antai dalių pristatymą kitą dieną, remontą ir pakeitimą, ištisą parą visą savaitę vykdomą nuotolinę ekrano stebėseną, pranešimus, programinės įrangos naujinimą ir gedimų šalinimą per „Christie“ tinklo operacijų centrą.

Ar Jus sudomino 3D technologijos? Susisiekite su mumis, ir mes Jums mielai padėsime.

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser