GRĮŽTI

Anksčiau buvo sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti nei išgirsti, tačiau dabar interaktyvių technologijų amžiuje, geriau vieną kartą pabandyti nei pamatyti. Interaktyvūs žaidimai – tai viena naujausių technologijų, įtraukiančių žiūrovą į procesą. Žiūrovas iš pasyvaus stebėtojo tampa žaidimo dalyviu, todėl ne tik geriau įsimena jam pateiktą informaciją bet patiria ir prisimena teigiamas emocijas.

Interaktyvūs žaidimai gali būti sukurti atsižvelgiant į Jūsų poreikius arba adaptuojant jau mūsų sukurtus žaidimus: “Fotoveidrodis”, “Teleportacija”, “Žemėlapis” ir “Magiškas kilimas”. Šie interaktyvūs žaidimai yra pritaikomi skirtingoms progoms, patalpoms, įtraukiame reikiamus prekės ženklus ar kitus specifinius atributus, kad žaidimas būtų unikalus ir niekur nematytas.

 

Mūsų sukurti interaktyvūs žaidimai

“Fotoveidrodis” – tai interaktyvus papildytos realybės žaidimas, atpažįsta žmogaus veiksmus, pakeičia juos virtualiais ir pavaizduoja asmenį ekrane tarsi stebuklingame veidrodyje. Prie ekrano priėjęs žmogus rankų judesiais gali pasirinkti ir valdyti įvairius atributus. Pavyzdžiui, pasirinkęs kaklaraištį – žaidėjas gali jį virtualiai priderinti prie savo aprangos, nusifotografuoti ir pasidalinti socialiniuose tinkluose su draugais.

“Teleportacija “ – tai pilnos raiškos virtualios realybės žaidimas, kai dalyvis yra perkeliamas į tam tikrą aplinką: gražiausias pasaulio gamtos vietoves, miestus, parkus ir t.t. Žaidžiant sukuriama dalyvio nuotrauka su galimybe ją iš karto patalpinti Facebook.

“Žemėlapis” – tai mūsų sukurtas unikalus žaidimas, susiejantis geografiją, istoriją, lankytinus objektus ir yra valdomas rankų judesiais. Šis žaidimas idealiai tinka pažintinio tipo projektams, kuriuose reikia pateikti informaciją žaismingu būdu. Interaktyvus informacijos pateikimas įtraukia vartotoją ir padovanoja daug nepamirštamų emocijų.

“Magiškas kilimas”. Įsivaizduokite pojūtį, jei jums einant grindinys pavirstų žaliuojančia žole ar debesimis, kuriuos galėtumėte vaikyti ar gaudyti. Visa tai ir dar daugiau telpa į “Magiško kilimo” žaidimą. Šiam sprendimui naudojame naujausią programinės įrangos platformą, leidžiančią kurti įtraukiančias interaktyvias projekcijas ant bet kokio paviršiaus. Žaidžiant geras emocijas patiria ne tik dalyviai, bet ir aplinkiniai, kurie gali džiaugtis įspūdingu reginiu.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime papasakoti Jūsų istoriją interaktyviai ir žaismingai.

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser