GRĮŽTI

Nuo 2002 metų Lietuvoje atstovaujame skaitmeninei kino technologijų lyderei bendrovei „Christie“, kurią pasirinkome dėl didžiulės ir įvairiapusės skaitmeninio kino patirties. „Christie“ siūlo kino įranga, turinio valdymą IMB (Integruotasis medijų blokas), interaktyviuosius kino teatro foje ekranus, sistemų dizainą ir įrengimą, nuotolinę stebėseną, automatizavimą ir kitus kino sprendimus.  Galime parinkti integruotus kino sprendimus, kurie užtikrins sklandų kino teatro darbą bei įkvėps ir sudomins lankytojus.

„Christie“ yra įrengusi daugiau nei 36 tūkstančius skaitmeninio kino projektorių visame pasaulyje ir buvo pirmoji „DLP Cinema™“, tai yra pirmosios skaitmeninio kino technologijos, pritaikytos Holivude, licencijos turėtoja. 2009 m. „DLP Cinema®“ projektoriai pelnė „Academy Board of Governors for Color Accuracy“ mokslo ir inžinerijos apdovanojimą bei pasižymi neprilygstamu 99,999 proc. patikimumo reitingu. „Christie DLP Cinema®“ užtikrina ypač didelį 3D informacijos apdorojimo greitį ir šviesos srauto pajėgumą (iki 72,000 ANSI naudojant LED/lazerinį šviesos šaltinį), todėl žiūrovai perkeliami tiesiai į veiksmo vietą ir tarsi visiškai „įsitraukia“ į veiksmą. Tai reiškia, kad Jūsų žiūrovų nevargins jokie galvos skausmai, kuriuos sukelia kitos 3D technologijos.

DLP ir 3D technologijos

DLP kino technologija – tai išskirtinis sprendimas šiandienos rinkoje, nes tai vienintelė kino rodymo technologija, kuria galima itin sparčiai projektuoti 3D vaizdus ir tam naudoti didesnę pikselių skiriamąją gebą. Skaitmeninio kino technologija neabejotinai atgaivino 3D skaitmeninio kino populiarumą. Naujausia 3D skaitmeninio kino technologijos atmaina yra kur kas pranašesnė už ankstesnes sistemas.

Kad 3D vaizdas būtų rodomas taip, jog žiūrovai nepajustų jokio nepatogumo, skaitmeninio kino projektorius perduoda kiekvieną kadrą kiekvienai akiai tris kartus greičiau negu įprasta projekcija. Šis trigubai didesnis kadrų tempas (nuo 48 iki 144 kadrų per sekundę) užtikrina sklandžią projekciją ir geriausią įmanomą judesio perteikimą.

Sprendimai mažiems kino teatrams

„Christie Solaria One“ yra DCI reikalavimus atitinkantis sukomplektuotas projekcijų sprendimas, puikiai tinkantis mažiems kino teatrams ir ekranams, kurių plotis iki 10,7m. Į „Christie Solaria One“ komplektą įeina objektyvas, speciali „Xenon“ lempa ir „Christie“ IMB. Šis „Christie® Solaria® One“ sukomplektuotas projekcijų sprendimas leidžia ekranuose, kurių plotis iki 10,7 m, rodyti 3D pristatymus daug ryškiau, lengvai sugrupuojant projektorius dviguboms projekcijoms.

4K technologijos

Pasinaudokite „Christie 4K“ patobulinimo komplektu, kad galėtumėte lengvai keisti 2K skiriamosios gebos skaitmeninio kino projektorių į aukštesnės kokybės 4K (4096 x 2160) tikrosios skiriamosios gebos prietaisą. Užtikrinantis keturis kartus didesnę skiriamąją gebą negu įprastas 2K skaitmeninis kinas, šis patobulintas projektorius atkuria kur kas didesnės raiškos vaizdą bei suteikia geriausią įmanomą vaizdo kokybę. 4K patobulinimo komplektas yra nepakeičiamas, nes šiuo metu vis dažniau kuriami itin didelės raiškos kino filmai. Norėdami daugiau sužinoti apie 4K patobulinimo komplekto programą ir užsakymo informaciją, kreipkitės į mumis.

HFR skaitmeninio kino sprendimai

Christie“ „Solaria“ serijos skaitmeninio kino projektoriai gali būti atnaujinami taip, kad kino filmą arba alternatyvųjį turinį rodytų 48 arba 60 kadrų per sekundę, tai yra, kad būtų taikoma HFR (angl. High Frame Rate) technologija, leidžianti matyti du kartus daugiau nei įprastai, papildant šiomis technologijomis:

Su „Christie“ „Solaria 2.2“ programine įranga „Solaria“ skaitmeninio kino projektoriuose naudojama „Christie Previsto HFR“ technologija. „Solaria 2.2“ programinę įrangą turi visi nauji „Christie“ „Solaria“ projektoriai. Dabartiniai „Series 2 Solaria“ projektoriai gali būti lengvai patobulinami, įdiegiant „Solaria 2.2“ programinę įrangą.

Į „Solaria“ serijos projektorius įdiegiamas „Christie“ integruotasis medijų blokas („Christie“ IMB), užtikrinantis 2K HFR 2D ir 3D palaikymą kino filmo turiniui.

Dvigubos projekcijos integravimas

Siūlome „Christie Duo“ dvigubos projekcijos integravimo komplektą. Su juo galite užtikrinti dvigubą projekcijos ryškumą aiškesniems geresnės kokybės 2D ir 3D vaizdams. Tokiu būdu nepatirsite jokių didesnių išlaidų ar rūpesčių, kuriuos suteikia dabartiniai „didžiojo ekrano“ aukščiausios kokybės sprendimai. „Christie Duo“ sprendimai užtikrina geriausios kokybės kino patirtį kiekvienam.

„Christie Duo™“ integravimo komplektą galima įsigyti su 2K arba 4K „Christie Solaria™“ serijos skaitmeninio kino projektoriais arba kaip atskirą integravimo komplektą, skirtą klientams, kurie jau turi „Christie“ projektorius – perkamiausius pasaulyje DCI reikalavimus atitinkančius skaitmeninio kino projektorius, kurių iki šios dienos įdiegta daugiau kaip 36 tūkstančiai.

Kino garsiakalbiai

Mūsų pagrindinis garso sprendimas yra aukščiausios kokybės Ribbon driver“ technologijos ir išbandytų eksploatacinių savybių linijinio masyvo garsiakalbių dizaino derinys. Į „Christie Vive Audio“ garsiakalbių komplektą įeina kanalų garsiakalbiai, žemų dažnių garsiakalbiai ir erdvinio garso garsiakalbiai, skirti specialiai skaitmeniniam kinui.

„Christie Vive Audio“ apima visus garsiakalbius, reikalingus bet kokiai kino auditorijai aprūpinti aukščiausios kokybės garso sistema. Sukurti specialiai kino garsui, mūsų garsiakalbiai išsiskiria moderniausia technologija ir pažangiausiomis dizaino koncepcijomis, kad užtikrintų dinamišką ir nuodugnų kino garsą. Savybės apima šiuos dalykus:

 • „Christie“ išskirtinius, sujungtus atskirus linijinio masyvo garsiakalbius.
 • „Christie“ „Ribbon driver“ technologiją, kitos kartos garsiakalbių dizainą.
 • Vieną iš visapusių integruotų sprendimų, palaikančių pagrindinius skaitmeninio kino garso formatus, įskaitant „Dolby Atmos“, „5.1/7.1 surround“ ir „Auro 11.1“.

Visas kino garsiakalbių komplektas:

Integruotasis medijų blokas

Medijų blokas yra svarbi skaitmeninio kino sistemos dalis. Medijų bloku iššifruojamas ir iškoduojamas vaidybinio filmo (sukurto Holivude) turinys ir perkeliamas naudojamu formatu į projektorių. Medijų blokais taip pat tvarkomi pagrindiniai pristatymo pranešimai (angl. Key Delivery Messages – KDM) – iššifravimo raktai, naudojami rodymo metu vaidybinio filmo turiniui iškoduoti.

Koks medijų blokas yra geras?

Gero medijų bloko savybės yra šios:

 • Numatytas į ateitį – ateityje bus gaminama daugiauHigh Frame Rate“ (HFR) ir 4K turinio. Turėtumėte rinktis tokį medijų bloką, kuris atitinka šių naujų formatų pralaidumo reikalavimus.
 • Patikimumas – medijų blokas (ypač integruotasis medijų blokas) turi sklandžiai veikti su skaitmeninio kino projektoriumi. Turėtumėte atsižvelgti į visos skaitmeninio kino sistemos patikimumą, o ne vien tik į projektoriaus ar medijų bloko patikimumą.
 • Atitinka DCI reikalavimus – jūsų medijų blokas turėtų atitikti DCI reikalavimus, keliamus visiems turinio formatams ir skiriamajai gebai.
 • Pagamintas tinkamos bendrovės – pasirinkite tokį medijų bloko pardavėją, kuris yra įsipareigojęs palaikyti skaitmeninį kiną dabar ir ateityje netgi tada, kai bus atlikti visi skaitmeniniai pakeitimai.

„Christie®“ sukūrė integruotąjį medijų bloką (IMD). „Christie IMB-S2“ yra kompaktiškas sprendimas „viskas viename“, su kuriuo ilgus metus galėsite žiūrėti tobulo vaizdo vaidybinius filmus. „Christie IMB-S2“ buvo sukurtas mūsų 2K ir 4K Christie Solaria“ serijos skaitmeninio kino projektoriams – ir jie puikiai veikia kartu! „Christie Solaria“ serijos projektoriai apima:

Kad užtikrintų geriausią rezultatą ir patikimumą, „Christie IMB“ palaiko „Christie Previsto™“ HFR ir 4K funkcijas.

Skaitmeninis procesorius SKA-3D

Pasinerkite į puikaus garso ir vaizdo turinio pasaulį su „Christie® SKA-3D“ daugiafunkciais kino procesoriais. Šiuo procesoriumi prijungiami skaitmeninio kino projektoriai prie įvairiausių 3D alternatyviojo turinio kanalų – ir visa tai už prieinamą kainą. Užtikrinantis puikų garso ir vaizdo apdorojimą, „Christie SKA-3D“ procesorius padaro alternatyvųjį turinį tokį pat įspūdingą kaip ir vaidybiniai pristatymai.

Išgaudami naujausią aukštos kokybės nė menkiausio atspalvio nepraradusį garsą iš HDMI signalų ir integruodami juos į savo kino garso sistemą, galite pakeisti kiną į kur kas daugiau negu tik filmų žiūrėjimo vietą. Gaukite daugiau pajamų, išplėsdami kino rodymo pasiūlymus, ir užuot skyrę lėšų keliems garso ir vaizdo apdorojimo prietaisams, įsigykite šį vieną procesorių ir nepatirkite jokių papildomų išlaidų.

Kino teatro automatizavimas

Su „Christie ACT“ galėsite automatiškai kontroliuoti pavienį ekraną, kelis ekranus arba visą teatro grandinę. „Christie ACT“ yra labai veiksmingas ir lankstus internetu pagrįstas ir programuojamas automatikos sprendimas. Kadangi naudojamas prietaisas pagrįstas internetu, iš bet kokio internetą turinčio prietaiso tame pačiame tinkle galima visiškai kontroliuoti visas auditorijos funkcijas, ar tai būtų šviesos reguliatoriai, užsklandos varikliai, garso lygiai, projektorius ar serveris.

Kadangi prietaisą lengva pritaikyti ir programuoti, be to, jame įdiegtas naudotojui priimtinas GUI, tad vidutinis naudotojas gali lengvai pritaikyti užduotis ir renginius specialiai prie savo kino veikimo ar komplekso poreikių.

„Christie ACT“ savybės:

 • Specialiai sukurtas kino automatizavimo valdiklis skaitmeninio kino programoms.
 • Visiškai naudotojo programuojamas specialiam konfigūravimui bet kokiai aplinkai ar teatro instaliacijai.
 • 8+ programuojamų rankinių paleidiklių, esančių priekiniame skyde, kanalai.
 • Automatizavimas per paprastą GUI arba išplėstinį scenarijų.
 • Bendras scenarijų naudojimas tarp kelių „Christie ACT“.
 • Iš anksto apibrėžti scenarijai ryšiui su trečiojo asmens įrenginiais palaikyti.
 • Eternetas, RS-232, RS-422 ir USB palaikymas, daug galimybių suteikiančios interneto paslaugos.
 • Interneto paslaugomis pagrįsta konfigūracijos sąsaja.

„Christie ACT“ turi iš anksto apibrėžtus scenarijus žinomiems įrenginiams. Be to, yra aštuoni programuojamų rankinių paleidiklių kanalai per interneto naudotojo sąsają, pagal individualius poreikius galima sukurti neribotą skaičių iš anksto nustatomų mygtukų. Išplėtimo prievadas papildomam įrenginiui palaikyti užtikrina lankstumą ir ateityje. Sukurtas galvojant apie skaitmeninį kiną, „Christie ACT“ gali būti sukonfigūruotas daryti būtent tai, ko jums reikia.

Jeigu norite sužinoti išsamesnės informacijos apie skaitmeninio kino sprendimus, susisiekite su mumis!

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser