GRĮŽTI

Kino filmo stebėjimas po atviru dangumi šiltą vasaros naktį yra visame pasaulyje paplitusi pramoga. “Autokinas F1” buvo vienas iš pirmųjų mūsų projektų ir pirmasis lauko kinas Lietuvoje. Tuomet kino filmus buvo galima stebėti iš automobilių, o garso klausytis per automobilinį radijo imtuvą FM dažniu.

Demonstruoti kino filmą lauke dideliame ekrane yra pakankamai sudėtinga dėl oro sąlygų, ypatingai vėjo. Todėl konferencinių ekranų naudojimas lauke gali būti pavojingas ne tik dėl įrangos sulaužymo, bet ir žiūrovų saugumo. Mūsų ekranas “Autokine F1” buvo įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą, kaip didžiausias lauko ekranas.

Mes daugiau 10 metų bendradarbiaujame su “Airscreen” kompanija, kuri specializuojasi lauko ekranų gamyboje. “Airscreen” asortimentas patenkins bet kurio lauko kino poreikius. Didžiausias jų ekranas yra 12.5x30m, o tai prilygsta 4 aukštų namui. Mažiausias “Airscreen” ekranas – 1.7x3m – tilps bet kurios sodybos kieme.

Be ekrano lauko kinui reikės projektoriaus, audio sistemos,- juos taip galėsime Jums parinkti. Jei planuojate lauko kino projektą, atliksime reikiamus skaičiavimus bei pateiksime teritorijos brėžinius su įrangos išdėstymu, ir kitomis svarbiomis smulkmenomis.

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser