GRĮŽTI

Kino filmo stebėjimas po atviru dangumi šiltą vasaros naktį yra visame pasaulyje paplitusi pramoga.

“Autokinas F1” buvo vienas iš pirmųjų mūsų projektų ir pirmasis lauko kinas Lietuvoje. Tuomet kino filmus buvo galima stebėti iš automobilių, o garso klausytis per automobilinį radijo imtuvą FM dažniu.
Demonstruoti kino filmą lauke dideliame ekrane yra pakankamai sudėtinga dėl oro sąlygų, ypatingai vėjo. Todėl konferencinių ekranų naudojimas lauke gali būti pavojingas ne tik dėl įrangos sulaužymo, bet ir žiūrovų saugumo. Mūsų ekranas “Autokine F1” buvo įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą, kaip didžiausias lauko ekranas.

2020 metų pavasarį lauko kinas vėl atgijo – įrengėme LED ekranus „Žmonės Cinema DriveIn“ autokinui Vilniuje ir Kaune bei „Apollo autokinui“ Panevėžyje. Sumontuotas 12×7 m. „Spectrum Pro“ LED ekranas, turintis net 2500K raišką. Šis ekranas su Full Black technologija leidžia rodyti ryškų ir kokybišką vaizdą net ir saulėtą dieną. Todėl žiūrovai autokino seansais galėjo mėgautis net ir šviesiu paros metu.
Nuomai siūlome rinktis iš dviejų tipų: projekcinių arba LED ekranų.

LED ekranai

Mūsų siūlomi „Spectrum Pro“ LED ekranai atitinka aukštus IP65/IP55 standarto reikalavimus. Jie yra atsparus karščiui, šalčiui, vandeniui, todėl ekranus galima naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.
Esant galimybei, savo klientams rekomenduojame rinktis LED ekranus. Vaizdas išlieka ryškus ir kokybiškas nepriklausomai nuo oro sąlygų, o filmus galima stebėti ir dienos metu. Pagal jūsų poreikius galime sumontuoti įvairaus dydžio ekranus (nuo 2×3,5m. iki 7,5x13m).

Projekciniai ekranai

Mes daugiau nei 15 metų bendradarbiaujame su “Airscreen” kompanija, kuri specializuojasi lauko ekranų gamyboje. “Airscreen” asortimentas patenkins bet kurio lauko kino poreikius. Didžiausias jų ekranas yra 12.5x30m, o tai prilygsta 4 aukštų namui. O prireikus galime pasiūlyti mažesnius „Screenline“ (4.27 x 2.75 arba 3.05 x 1.83 m.) ekranus.

Šie ekranai puikus pasirinkimas, ieškant ekonomiškesnio varianto. Privalumai lyginant su LED ekranais: nereikalauja trifazio elektros įvado, patrauklesnė kaina. Tačiau su šiais ekranais vaizdą galima rodyti tik tamsiu paros metu.

Papildomai lauko kinui reikės projektoriaus (renkantis projekcinį ekraną) bei garso sistemos,- juos taip pat galime Jums parinkti. Jei planuojate lauko kino projektą, atliksime reikiamus skaičiavimus bei pateiksime teritorijos brėžinius su įrangos išdėstymu ir kitomis svarbiomis detalėmis.

Palyginimas

LED Ekranas Projekcinis ekranas
  • Mažiau jautrus oro sąlygoms – atsparus karščiui, šalčiui, vandeniui;
  • Galima filmus stebėti ir šviesiu paros metu;
  • Reikalauja trifazio elektros įvado;
  • Didesnė nuomos kaina
  • Būtina atsižvelgti į oro sąlygas;
  • Galima filmus stebėti tik tamsiu paros metu;
  • Pakanka paprastos elektros jungties (mažesniems ekranams);
  • Mažesnė nuomos kaina

 

How to enable JavaScript in your browser