GRĮŽTI

LED ekranų nuoma vis dažniau tampa įvairių renginių centrine ašimi. LED ekranų privalumas – ypatingai didelis šviesos srautas ir ryškumas, tad jie gali būti montuojami ir viduje, ir lauke net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui.

Sandari LED vaizdo ekrano modulių konstrukcija leidžia naudoti ekraną bet kokiomis oro sąlygomis ir 24/7 režimu. Modulių pagalba galima suformuoti LED vaizdo ekraną ne tik tradicinės stačiakampio, tačiau ir kolonų, arkų, juostų ir kitomis formomis. Tai atveria visiškai naujas scenografijos galimybes ir sukuria modernaus renginio įvaizdį.

Pasinaudojus LED ekranų nuomos paslaugomis, ekranuose gali būti transliuojami vaizdai iš kompiuterio, vaizdo kameros, TV tiunerio ir tt. Galima naudoti keletą vaizdo šaltinių, juos keičiant realiame laike renginio metu. Taip pat galima instaliuoti keletą pasirinkto dydžio ir formos ekranų to paties vaizdo ar keleto skirtingų vaizdų transliavimui.

 

Mūsų kompanija viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo naudoti LED (Light Emitting Diode) ekranus renginiuose ir užsiimti LED ekranų nuoma, tad mes galime profesionaliai patarti, kokius LED ekranus geriausia rinktis Jūsų renginiui. Taip pat teikiame techninį aptarnavimą ir priežiūrą visam nuomos laikotarpiui.

Nuo 2005 metų nuomodami LED ekranus esame įgyvendine kelis šimtus projektų. Šiuo metu siūlome SpectrumPro LED SMD (Surface Mounted Device) ekranus: P6.25, P10, P40, P80.

Norėdami sužinoti daugiau apie galimą LED vaizdo ekranų panaudojimą, pasirinkti tinkamą sprendimą ir pasinaudoti LED ekranų nuoma – susisiekite su mumis!

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser