GRĮŽTI

Atraskite „Lenovo ThinkSmart“ – sprendimų rinkinį, skirtą užtikrinti sklandų bendradarbiavimą bet kokioje biuro erdvėje. Nesvarbu, ar esate mažame susitikimų kambaryje, ar didelėje konferencijų salėje, „ThinkSmart“ įrenginiai, integruojami su populiariausiomis programomis, tokiomis kaip „Microsoft Teams“, užtikrina aukščiausios kokybės patirtį visiems dalyviams.

 

Kiekvienai erdvei pritaikyti sprendimai

Asmeninei darbo vietai

ThinkSmart View Plus

Savo darbo stalą paverskite pilnaverte susitikimų vieta. Padidinkite produktyvumą naudodami „ThinkSmart View Plus“. 27 colių FHD IPS daugiajutiklinis ekranas, nuimama puikų vaizdo ryškumą užtikrinanti 4K kamera ir pailgas garsiakalbis, skirtas sodriam garsui.
Funkcijos: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, 8 GB RAM, 128 GB atmintis, veido atpažinimas ir magnetinis rašiklis interaktyviems pristatymams. Nedalyvaujate skambutyje? Prijunkite nešiojamąjį kompiuterį ir naudokite „ThinkSmart View Plus“ kaip pagrindinį monitorių.

Ekranas: 27″ FHD IPS daugiajutiklinis lietimui jautrus ekranas, danga nuo atspindžių ir pirštų atspaudų.
Kamera: nuimama 4K IRGB su automatiniu kadravimu ir dirbtinio intelekto apsauga.
Garsas: nuimamas pailgas garsiakalbis, 4 mikrofonų masyvas, stereo garsiakalbiai (5W x 2).
Junglumas: Wi-Fi 6/Bluetooth 5.1, USB-C, RJ45.
Procesorius: Snapdragon™ QCS8250.
Atmintis: 8GB, saugykla: 128GB UFS 3.1.
Funkcijos: artumo jutiklis, magnetinis rašiklis, reguliuojamas stovas.
Saugumas: veido atpažinimas, fizinis kameros dangtelis.

 

Mažas susitikimų kambarys (iki 6 vietų)

ThinkSmart HUB — sutelkite bendradarbiavimui

Šis „viskas viename“ garso konferencijų įrenginys, sukurtas sklandžiai integracijai su „Microsoft Teams“, pasižymi elegantišku dizainu, intuityviais valdikliais ir nustebinsiančiomis garso galimybėmis. „ThinkSmart Hub“ užtikrina, kad kiekvienas dalyvis, tiek nuotolinis, tiek esantis patalpoje, būtų pilnai įsitraukęs ir aiškiai girdimas, todėl susitikimai tampa produktyvesni ir efektyvesni.

Procesorius: Intel® Core i5-8365UE 1.6GHZ 25W vPro®.
Operacinė sistema: Windows® 11 IoT Enterprise.
Ekranas: 10,1 colio FHD jutiklinis ekranas, leidžiantis intuityviai valdyti susitikimą.
Garsas: integruoti 4 aukštos kokybės garsiakalbiai ir 4 aukščiausios kokybės mikrofonai, skirti bendravimui mažose susitikimų erdvėse.
Laidai: „ThinkSmart“ laidų valdymo sprendimai juos paslėps po stalu.
Junglumas: su HDMI, USB-C, WiFi, Bluetooth 5.0 ir tinklo kabelių jungtimis galite prijungti ir kitus papildomus įrenginius.

ThinkSmart One + Controller — įgalinkite susitikimus

Paprasta įdiegti, dar paprasčiau valdyti. Didelės skiriamosios gebos vaizdas ir puiki garso kokybė susitikimus hibridinėse darbo vietose pakels į visai kitą lygį. Sprendimas, optimizuotas „Microsoft Teams Rooms“, supaprastina bendravimą mažose ir vidutinėse erdvėse, užtikrindamas paprastą dalijimąsi turiniu ir įtraukiantį bendravimą. „ThinkSmart One“ yra nugludintas „viskas viename“ sprendimas su integruotu kompiuteriu, garsiakalbiais, mikrofonais ir kamera, kad jūsų susitikimų patirtis būtų geriausia.

Procesorius: Intel® Core™ i5-1145G7E vPro®.
Operacinė sistema: Windows® 11 IoT Enterprise.
Ekranas: 10.1″ FHD lengvai sąveikai.
Kamera: didelė kadrų sparta, itin platus matymo laukas, automatinis priartinimas, automatinis kadravimas, žmonių skaičiavimas, garsiakalbių sekimas ir lentos atpažinimas.
Garsas: 8 įmontuoti mikrofonai su 6 m veikimo nuotoliu. Integruotas DSP aidui ir triukšmui panaikinti.
Junglumas: HDMI, USB-A, USB-C, WiFi, Bluetooth 5.0 ir LAN įvairiems prisijungimo būdams.

Vidutinis susitikimų kambarys (iki 12 vietų)

ThinkSmart Core + Controller: leiskite komandos veikti drauge

Sklandūs susitikimai = produktyvūs susitikimai

Su „ThinkSmart Core + Controller“ vidutinio dydžio susitikimų erdves paverskite produktyvumo židiniais. Šis įrenginys, kuriame veikia patikimas 11-osios kartos „Intel® Core™ vPro®“ procesorius, užtikrina sklandų ir efektyvų darbą. Įrenginius integruojant su „Microsoft Teams Rooms“, komanda dėmesį galėsi sutelkti į susitikimo esmę, o ne techninius rūpesčius. „ThinkSmart Core“ suteikia susitikimų valdiklį ir galingą „Core“ kompiuterį, prie kurio prijungsite visus reikalingus ekranus, kameras ir garsiakalbius.

Procesorius: Intel® Core™ i5-1145G7E IoTG vPro®.
Ekranas:1″ FHD lengvai sąveikai.
Atmintis: 16GB, Saugykla: 256GB SSD.
Ryšių palaikymas: HDMI, USB-A, USB-C, WiFi, Bluetooth 5.0 ir LAN įvairiems prisijungimo būdams.

ThinkSmart Core Kit Bar 180: panoraminio (panoraminė) bendradarbiavimo patirtis

Aiškiai matoma ir įsitraukusi komanda. „ThinkSmart Core Kit Bar 180“ iš esmės keičia vidutinio dydžio susitikimų kambarius. Sujungus „ ThinkSmart Core + Controller“ ir „ThinkSmart Bar 180”, suteikiantį 180° panoraminį vaizdą, galėsite matyti kiekvieną aplink stalą sėdinį dalyvį. Išmani garso ir vaizdo technologija dar labiau sumažina skirtumą tarp gyvo ir hibridinio susitikimo.

Kamera: 180° matymo laukas su 3 kamerų sistema, užtikrinančia panoraminę 4K kokybę. Kamera atgaivina lentoje esantį turinį, vienu metu rodydama ir lentą, ir dalyvius.
Garsas: 8 mikrofonai su tiksliu balso aptikimu leidžia atpažinti iki 10 dalyvių balsus, tad į pagalbą galima pasitelkti išmaniąsias kalbos funkcijas.
DI funkcijos: įspūdingos dirbtinio intelekto funkcijos leidžia sutelkti dėmesį į kalbėtojus, valdyti perėjimus, tad kiekvienas kalbėtojas bus matomas. DI taip pat nustato patalpos ribas tam, kad būtų galima pritaikyti virtualias susitikimų erdves.
Junglumas: kelios tinklo kabelių, USB-C ir Bluetooth jungtys leis prijungti reikalingiausius įrenginius.

Didelis susitikimų kambarys (iki 18 vietų)

ThinkSmart Core Full Room Kit — susitikimams, kurie palieka įspūdį

Dideles susitikimų erdves paverskite dinamiškomis bendradarbiavimo erdvėmis. Šis modernus paketas sujungia galingą Lenovo „Core“ modulį su pažangiais garso ir vaizdo komponentais, kad nebūtų praleistas nei vienas vaizdas ar garsas. Idealiai tinka kai norisi, kad kiekvienas dalyvis neliktų nepastebėtas, nesvarbu, ar jis skambina nuotoliniu būdu, ar sėdi prie stalo. „The Full Room Kit“ sudaro:

  • Lenovo ThinkSmart Core + Controller
  • Lenovo ThinkSmart Bar XL
  • Lenovo ThinkSmart Cam

Procesorius: Intel® Core™ i5-1145G7E IoTG vPro®.
Ekranas: 10.1″ FHD lengvai sąveikai.
Kamera: 4K HDR kamera su didelės raiškos kadrų dažniu ir plačiu matymo lauku. Dirbtinis intelektas padeda atlikti šias funkcijas: aktyvus kalbėtojo sekimas, žmonių skaičiavimas, automatinis priartinimas, automatinis kadravimas, lentos aptikimas.
Audio: 4 integruoti mikrofonai + 2 laidiniai mikrofonai, kuriuos, esant poreikiui, galima padėti ant stalo. Palaiko iki 8,5 m atstumą. 4 integruoti garsiakalbiai palaiko iki 97 dB garsumą. Įmontuotas DSP aidui ir triukšmui slopinti
Junglumas: HDMI, USB-A, USB-C, WiFi, Bluetooth 5.0 ir LAN įvairiems prisijungimo būdams.

USB vs IP valdikliai

Išmanieji patobulinimai kiekvienam posėdžių kambariui

Išlaisvinkite puikų garsą ir vaizdą su „ThinkSmart“ priedais

Papildykite savo susitikimų erdves „ThinkSmart“ priedais, sukurtais sklandžiai integracijai ir optimaliam veikimui. Be vargo modernizuosite komandos susitikimus, o kiekvienas skambutis taps prasmingesnis ir produktyvesnis.

ThinkSmart BAR

Tai ne tik pailgas garsiakalbis, bet ir įrankis kokybiškiems nuotoliniams susitikimams. Įrengtas pažangus DSP (skaitmeninis signalų apdorojimas) užtikrina skaidrų garsą ir triukšmo mažinimą.

ThinkSmart BAR lengvai integruojasi į jūsų įrenginių ekosistemą. Įmontuotuose mikrofonuose naudojama spindulio formavimo technologija, fiksuoja balsus mažose ir vidutinio dydžio patalpose taip, kad kiekvienas žodis būtų ryškiai girdimas.

ThinkSmart BAR XL

Didelėms erdvėms pritaikytas garsiakalbis, naudodamas palydovinius mikrofonus, užčiuopia kiekvieną garsą, todėl tobulai tinka konferencijoms. Pažangus akustinis dizainas ir audio reguliavimas užtikrina, kad susitikimas būtų puikiai girdimas kiekvienoje patalpos vietoje.

Papildomus mikrofonus galima išdėstyti galima tai, kad garsas būtų fiksuojamas tolygiai ir dalyviai, nepriklausomai nuo to, kur sėdi, girdėtų ir būtų girdimi.

„ThinkSmart CAM“

Yra kur kas daugiau nei paprasta kamera. Pasitelkiant dirbtinį intelektą ji suskaičiuos dalyvius, pasirūpins, kad kalbėtojas būtų matomas bei sekamas ir realiu laiku, prisitaikys prie jo ar visos grupės judesių.

Plačiakampis HD objektyvas užtikrins, kad į kadrą pilnavertiškai patektų kiekvienas darbuotojas. Lai nuotoliniai susitikimai būna tokie pat ar net labiau kokybiški, nei gyvi.

ThinkSmart BAR 180

„ThinkSmart Bar 180“ sukuria išties įtraukiančią susitikimų patirtį. Dėl įspūdingų dirbtinio intelekto funkcijų, kurios seka pokalbį ir reguliuoja vaizdą bei garsą, šis išmanusis konferencijų garsakalbis leidžia nutolusiems dalyviams jaustis taip, tarsi jie sėdėtų prie stalo, net jei yra kitame pasaulio krašte. Tai 3 kamerų sistema su dirbtinio intelekto funkcijomis, kuri atpažįsta iki 10 dalyvių balsus ir užtikrina nuostabią garso kokybę visiems, esantiems kambaryje.

How to enable JavaScript in your browser