GRĮŽTI
Rally Bar Huddle aprašymas

„Logitech Rally Bar Huddle“ viskas viename sistema kuria naujus vaizdo konferencijų standartus mažuose susitikimų kambariuose – pajuskite kino teatro lygio vaizdo ir garso kokybę nuotolinio susitikimo metu. Sistemą itin paprasta įdiegti, naudotis, valdyti bei plėsti pagal poreikį.

“Rally Bar Huddle” yra skirtas lengvai organizuoti vaizdo susitikimus, paprastai valdomas ir lengvai integruojamas su esamais vaizdo konferencijų sprendimais per CollabOS. “Rally Bar Huddle” veikia su dauguma platformų, kurias naudojate ryšiui palaikyti
mišrias komandas, užtikrinant, kad būtų galima be vargo naudotis.

PUIKOS SĄLYGOS NUOTOLINIAMS SUSITIKIMAMS

Užtikrinama, kad hibridinių posėdžių metu visi būtų aiškiai matomi ir girdimi. Dirbtinio intelekto vaizdo technologija, pažangus garso surinkimas, triukšmo slopinimas ir nuolatinis programinės įrangos tobulinimas užtikrina aiškią ir natūralią nuotolinių darbuotojų susitikimų patirtį.

3 ĮRENGINIO PRIJUNGIMO BŪDAI:

  1. Su USB laidu
  2. Prijungtas prie posėdžių kambario kompiuterio
  3. Prijungtas per nešiojamąjį kompiuterį

VEIKIA SU JŪSŲ NORIMA PLATFORMA

“Rally Bar Huddle” veikia su dauguma platformų, kurias naudojate mišrioms komandoms sujungti, todėl užtikrinama, kad patirtis būtų sklandi nuo namų iki biuro ir visur kitur: Microsoft Temas, Zoom, Google Meet…

PIRMASIS LOGITECH VAIZDO ĮRAŠŲ ĮRENGINYS PAGAMINTAS IŠ PERDIRBTO PLASTIKO

Logitech yra įsipareigojusi kurti tvaresnį pasaulį. Vaizdo įrašų įrenginio “Rally Bar Huddle” plastikinės dalys pagamintos iš 42 % perdirbto plastiko. Vaizdo įrašų įrenginio “Rally Bar Huddle” plastikinių dalių sudėtyje yra iki 42 % sertifikuoto perdirbto plastiko.

How to enable JavaScript in your browser