GRĮŽTI
Rally Bar aprašymas

„Logitech Rally Bar“ viskas viename sistema kuria naujus vaizdo konferencijų standartus susitikimų kambariuose – pajuskite kino teatro lygio vaizdo ir garso kokybę nuotolinio susitikimo metu. Sistemą itin paprasta įdiegti, naudotis, valdyti bei plėsti pagal poreikį.

„Rally Bar“ įrenginyje integruoti galingi žemo iškraipymo garsiakalbiai bei pažangi mikrofonų sistema, leidžia sukurti susitikimų patirtį, kuri skamba taip pat gerai, kaip ir atrodo. Speciali dirbtiniu intelektu aprūpinta kamera turi automatinį kadravimą. Įžvalgas apie kambario užimtumą ir naudojimą galima rasti tiesiogiai „Logitech Sync“ informacijos suvestinėje.

PAPRASTA ĮDIEGTI

 • Prijunkite įrenginį per USB praktiškai prie bet kurio asmeninio kompiuterio be papildomos programinės įrangos.
 • Paleiskite palaikomas vaizdo konferencijų programas, tokias kaip „Zoom Rooms“, „Microsoft Teams Rooms“, tiesiai iš „Logitech Tap“ įrenginio –  asmeninis kompiuteris nėra būtinas
 • Švarią ir saugią aplinką padeda palaikyti naudojamas minimalus laidų kiekis ir jų stabilizavimo sistema.
 • Kelios skirtingos tvirtinimo galimybės leidžia greitai ir lengvai sumontuotumėte „Rally Bar“ įrenginį bet kokiame susitikimo kambaryje.

PAPRASTA NAUDOTI

 • Pradėkite susitikimą vos vienu prisilietimu per „Logitech Tap“ valdiklį paleisdami iš anksto sukonfiguruotą vaizdo susitikimų sprendimą („Zoom“, „Microsoft Teams rooms“ ar kt.).
 • Pokalbio ir garso kokybe pasirūpins „Logitech Rally bar“:

NEPRIEKAIŠTINGAS VAIZDAS

Dar geresnę susitikimų patirtis su 4K Ultra HD raiškos vaizdo sistema. Nepriekaištingos spalvos, vaizdo ryškumas ir šviesos balanso palaikymas padeda kurti kino studijos įrašams prilygstančią vaizdo kokybę.

 • Motorizuota kamera su automatiniu kadravimu ir išmania šviesos balanso optimizavimo technologija;
 • Automatinis vaizdo fokusavimas į susirinkimo dalyvius, atliekamas pasitelkiant dirbtiniu intelekto grįstą vaizdo ieškiklį, gebantį suvokti vaizdą ir padedantį optimizuoti tinkamą automatinį kadravimą ir fotoaparato valdymą. Kamera aptinka susitikimo dalyvius, automatiškai pakreipia objektyvą ir parenka tinkamiausią vaizdo mastelį, kad visi susitikimo dalyviai liktų kadre.
 • 15x HD priartinimas (5x optinis ir 3x skaitmeninis)

PAŽANGI GARSO SISTEMA

 • Integruoti 6 kryptiniai mikrofonai
 • Garso optimizavimas. Garsūs ir tylūs balsai normalizuojami automatiškai, slopinant nepageidaujamą aplinkos triukšmą. Dirbtiniu intelektu grįstos „RightSound ™“ technologijos dėka sukuriamas „švarus“ susitikimo garsas be aplinkos trukdžių ir užtikrinama, kad kiekvienas balsas būtų aiškiai girdimas.

PAPRASTA VALDYTI

 • Stebėkite ir tvarkykite posėdžių salės įrenginius iš vienos platformos „Logitech Sync“. Be to, gaukite verslo įžvalgas apie jūsų susitikimo kambarių užimtumą.- Matykite suvestines kaip yra naudojami jūsų kambariai su „AI Viewfinder“ asmenų skaičiavimo funkciją (automatinis susitikime dalyvaujančių žmonių skaičiavimas).
 • Logitech integracija su partnerių sprendimais ir prietaisų skydeliais užtikrina lengvą įrenginių valdymą kitose platformose

IŠPLĖSTINĖ 3 METŲ GARANTIJA

Pridėkite vienerius papildomus metus prie standartinės dviejų metų trukmės aparatinės įrangos garantijos, įsigydami „Logitech Rally Bar“ išplėstinę garantiją. Taip užtikrinsite optimalų „Logitech“ konferencijų kambario įrangos veikimą trejiems metams.

 

„RALLY” SPRENDIMAI ĮVAIRIŲ DYDŽIŲ KAMBARIAMS

Rally Bar Mini

Rally Bar

Rally Plus

Kambario dydis
Mažas
15 m²
Vidutinis
15-40 m²
Didelis
40+ m²
USB
Taip Taip Taip
Motorizuotas kameros pasukimas
Taip Taip Taip
Kameros sąvybės (priartinimas)
4x skaitmeninis

Iki 15x

(5x optinis ir 3x skaitmeninis)

Iki 15x

(5x optinis ir 3x skaitmeninis)

AI vaizdo ieškiklis
Taip Taip “RightSight”, įgalinta su pagalbos programėle
Galimi mikrofonai išplėtimui
Iki 2 vnt. “Rally Mic Pods” Iki 3 vnt. “Rally Mic Pods” Iki 7 vnt “Rally Mic Pods”

 

 

Esame „Logitech” partneris vaizdo ir garso sprendimų srityje. Jeigu domina „Logitech” sprendimai susitikimų kambariams ar vaizdo konferncijoms, susisiekite su mumis! Parinksime Jums tinkamiausią variantą.

How to enable JavaScript in your browser