GRĮŽTI

Sparčiai tobulėjant technologijoms, svajonė turėti kino teatrą namuose tampa realybe. Namų kino projektoriai suteikia visiškai naujus pojūčius žiūrint kino filmus, televizijos programas ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Projektoriai pamažu pakeičia įprastus televizorius dėl didesnio ekrano ir geresnės vaizdo kokybės. Tačiau labai svarbu suprasti skirtumą tarp projektorių skirtų verslo prezentacijoms ir namų kinui. Namų kino projektorių spalvinės charakteristikos nepalyginamai geresnės kino demonstravimui nei verslo klasės projektorių. Pastarieji kuriami ryškesnių, o namų kino – natūralesnių spalvų atvaizdavimui. Kita vertus namų kino projektorių šviesumo parametrai mažesni nei verslo projektorių, todėl norint mėgautis geros kokybės kinu namuose reikia pritemdytos aplinkos.

Rengiant namų kino teatrą namuose labai svarbu parinkti tinkamą projektoriaus rezoliuciją, paskaičiuoti instaliacijos atstumus ir įvertinti kitus techninius parametrus. Palikite šiuos rūpesčius mums ir mes padėsime parinkti tinkamiausią namų kino teatro video ir audio įrangą bei ją instaliuoti.

Šiuo metu siūlome “EPSON” ir “Dreamvision” kino projektorius , “Harkness Screens” ekranus, “Extron” automatizavimo sistemas.

Namų kino projektoriai

Mūsų atstovaujami “EPSON” namų kino projektoriai išsiskiria japoniška kokybe ir tikrai geru kokybės kainos santykiu. Iš “EPSON” projektorių populiariausias – FHD projektorius EH-TW6600W., palaikantis 3D, turintis daugelį vaizdo įvesčių sąsajų bei belaidžio transliavimo galimybių. Šiame projektoriuje naudojama 3LCD technologija ir 2,500ANSI liumenų šviesos šaltinis leidžia pasiekti net 70:000 kontrasto santykį. Projektorius taip pat turi horizontalų vei vertikalų optikos koregavimą ir pakankamai “platų” objektyvą 1.6x. “Enhanced Super resolution” leidžia išgauti detalų ir aiškų vaizdą.

Tikriesiems kino gurmanams rekomenduojame Dreamvision projektorius. Ši kompanija specializuojasi kino filmų kūrime, tad jos gaminami kino projektoriai pateisina net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Dreamvision Siglos 3 gali išgauti net 1,500,000:1 kontrasto santykį ir 4K UHD raišką. Specialus “Crystal Motion” algoritmas, optimizuojantis kiekvieną kadrą leidžia sumažinti “trukšmus” vaizde. Naujoji “True Cinema Black” technologija leidžia geriau atkurti tamsias spalvas ir pustonius.

Ko gero viena iš svarbiausių Dreamvision savybių – puikios 3D pasyvios technologijos panaudojimo galimybės išsiskiriančiu kainos-kokybės santykiu. Nors projektoriai palaiko ir aktyviąją 3D technologiją, rekomenduojame rinktis pasyviąją, kuri ne taip vargina akis, nes yra komplektuojama su gerokai lengvesniais ir patogesniais akiniais. Taip pat pasyvios 3D technologijos panaudojimui pakanka tik vieno Dreamvision projektoriaus, todėl instaliacijos paprastumas ir bendras kainos-kokybės santykis paverčia šį produktą ypač patraukliu.

“Dreamvision” projektoriai gali būti komplektuojami su papildomu 2.35 “Theatre System Kit”, kuris leidžia stebėti kino filmus tikruoju Cinemascope formatu nuo 2.35:1 iki 2.40:1. Vartotojas gali pereiti prie HDTV formato vieno mygtuko paspaudimu.

“Dreamvision” kompanija tiekia ne tik projektorius bet ir projekcinius ekranus namų kinui. Jų asortimente yra “fixed-frame” (angl. fiksuoto rėmo), elektriniai, priekinės ir galinės projekcijos, akustinėms instaliacijoms skirti perforuoti ekranai ar Cinemascope 2,35:1 formato ekranai, pagaminti pagal tikrąjį kino teatro formatą. Iš ekraninių medžiagų galimi 6 pasirinkimai, tarp jų ir “Passive 5D” specialiai sukurtas pasyviai 3D projekcijai.

Ekranai

“Harkness Screens” yra gerai žinomi ekranų gamintojai kino teatrams, tiekiantys ekranus ir namų kino įrengimui. Rekomenduojame šią kompaniją, nes ji yra įdiegusi daugiausiai kino ekranų nei bet kuris kitas ekranų gamintojas. Tiek  2D tiek ir 3D ekranų kategorijos Perlux, Clarus XC, Spectral and RealD Precision White yra geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybę. 1929 metais įkurta kompanija šiuo metu gamina ekranus JAV, DB, Kinijoje ir Prancūzijoje. Harkness Screens specializuojasi “fixed-frame” (angl. fiksuoto rėmo) ekranų gamyboje.

Automatizavimo sprendimai

Automatizavimo sistemų pagalba galima pilnai automatizuoti namų kino teatrą, išvengti daugelio distancinių pultų bei viską valdyti Touch panelės pagalba.

Mūsų atstovaujamos kompanijos Extron sistemų pagalba galėsite valdyti ekraną, apšvietimą, žaliuzes, projektorių, Blue-Ray grotuvą ir kitą įrangą. Visą tai galėsime Jums suprogramuoti atsižvelgdami į asmeninius be namų kino sistemos poreikius.

Jei turite klausimų dėl namų kino sistemų projektavimo ir įrengimo, susisiekite su mumis!

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser