GRĮŽTI

Vaizdo konferencijos – tai itin pažangus verslo sprendimas, leidžiantis įmonėms sumažinti kelionės išlaidas, sutaupyti laiko, padidinti darbo našumą, veiksmingiau bendradarbiauti ir glaudžiau bendrauti.

Jeigu norite būti konkurencingesni nuolat besikeičiančioje pasaulinio verslo aplinkoje, siūlome įdiegti vaizdo konferencijų įrangą. Mes jau nuo 2005 metų atstovaujame bendrovei „AVer“, kuri už savo  vaizdo konferencijų sistemas yra pelniusi ne vieną „Red Dot Award“ apdovanojimą, laikomą ypatingu profesionalų įvertinimu. Ši bendrovė siūlo labai patogų valdymą irneprilygstamą kainos ir kokybės santykį. Dėl šių priežasčių šią gamintoją dažnai renkasi nedidelės įmonės ir švietimo įstaigos, kurioms itin svarbu kaina ir funkcionalumas.

Kodėl verta investuoti į vaizdo konferencijų sprendimus?

Visų pirma, sumažės sąnaudos. Vykstant į komandiruotę dažniausiai keliaujama į užsienio šalyse rengiamus susitikimus. O gal verčiau atsisakyti šių kelionių ir sutaupyti lėšų bei laiko, surengus susirinkimą tiesiog savo biure, pasitelkiant raiškiąją vaizdo konferencijų sistemą, kuria vaizdas perduodamas be delsos, kaip antai gausybę apdovanojimų pelniusią „AVer“ EVC serijos technologiją. Rengdami vaizdo konferencijas išvengsite ne tik akivaizdžių tiesioginių kelionės išlaidų, bet ir kitų „nematomų“ išlaidų, pavyzdžiui, administravimo ir įvairių alternatyviųjų sąnaudų.

Antra, sutaupysite laiko. Kuo sparčiau pasieksite užsibrėžtus susitikimų tikslus, tuo greičiau pradėsite įgyvendinti kitus siekius bei užduotis ir taip gerokai išplėsite savo verslo galimybes. Jeigu vaizdo konferencijoms skirsite svarbų vaidmenį savo versle, sustiprinsite įmonės konkurencingumą, nes skubias problemas galėsite išspręsti nedelsdami.

Trečia, veiksmingai bendrausite. Jeigu nematote žmogaus, su kuriuo bendraujate, galite praleisti daug svarbių pašnekovo žodžių prasmės ir nuotaikos niuansų. Vaizdo konferencijos padidina bendravimo veiksmingumą: pašnekovams suteikiama galimybė bendrauti akis į akį, užtikrinamas kokybiškas raiškusis vaizdas ir tiksliai atkuriamas garsas, pasitelkiant vaizdo bei garso realiuoju laiku perdavimo sistemą, padedančią stiprinti pasitikėjimą ir sumažinti tikimybę, kad per svarbų verslo susitikimą kils nesusipratimų.

Ketvirta, talentingiausius darbuotojus galėsite sukviesti bet kur ir bet kada. Kai kurie Jūsų įmonės darbuotojai yra tiesiog nepakeičiami, tik, deja, vienu metu jie negali būti įvairiose vietose. Vaizdo konferencijų sistema leidžia organizuoti susirinkimus, kurių dalyviai išsibarstę skirtingose šalyse ir laiko zonose. Taip bendrovės įgyja nebrangų, paprastą ir patogų būdą kuo dažniau tiesiogiai bendrauti su filialų arba pagrindinės buveinės darbuotojais.

Penkta, padėsite tausoti ir puoselėti aplinką. Vaizdo konferencijos yra itin ekologiškas verslo sprendimas. Įmonėms dabar kur kas svarbiau negu kada nors anksčiau neutralizuoti paliekamą anglies pėdsaką ir sumažinti taršą visame pasaulyje. Vertindami vaizdo konferencijų sistemą, atsižvelkite ne tik į trumpalaikius pranašumus, bet ir į ilgalaikę naudą, kurią galite suteikti aplinkai. Viena paprastutė permaina gali turėti didžiulį poveikį stabdant pasaulinį atšilimą ir padedant išsaugoti mūsų planetą.

Vaizdo konferencijų sprendimai

Vaizdo konferencijų sistemų rinkoje siūlomi įvairūs sprendimai, aprėpiantys:

  • Nuotolinio dalyvavimo sistemas.
  • Kambarines sistemas.
  • Stalinius vaizdo konferencijų įrangos komplektus.
  • Programinės įrangos sprendimus, asmeniniams kompiuteriams skirtas sistemas.
  • Interneto konferencijų paslaugas.

Įmonės, pabandžiusios bendrauti naudojant stalines arba programinės įrangos sistemas, dažniausiai lieka nepatenkintos šių vaizdo konferencijų kokybe ir jomis nusivilia. Tačiau „AVer“ siūlo nebrangią vaizdo konferencijų sistemą, kuria vaizdas perduodamas realiuoju laiku, pasitelkiant kokybiškas kameras, specialiai sukurtas įmonių vaizdo konferencijų reikmėms patenkinti. Prie tokios sistemos galima prijungti net 10 nutolusių taškų. Toliau apžvelgsime siūlomus skirtingus sprendimus ir paaiškinsime, kodėl 90 proc. atvejų kambarinės sistemos yra optimaliausias sprendimas vidutinėms įmonėms.

Nuotolinio dalyvavimo sistema (“Telepresence”) – tai posėdžių salėje įdiegta vaizdo konferencijų technologija. Jai reikalingas specialiai suprojektuotas ir įrengtas posėdžių kambarys, todėl šis sprendimas yra labai brangus. Tik aukščiausieji didelių korporacijų vadovai gali su leisti įsirengti po vieną tokią posėdžių salę.

Stalinė vaizdo konferencijų sistema – tai technologija, iš esmės skirta naudoti asmeniškai, nes jos balso nustatymo diapazonas ir aprėpiamas regėjimo laukas yra santykinai nedideli. Rengiant įmonės vaizdo konferenciją, galutiniuose taškuose paprastai dalyvauja po keletą žmonių, todėl stalinė sistema neatitinka daugumos bendrovių poreikių.

Programinės įrangos sprendimas aprėpia užsakomąją programinę įrangą ir interneto konferencijų paslaugas. Naudotojai gali dalyvauti susirinkime tiesiog įsijungę savo kompiuterius. Tačiau šis sprendimas iš tiesų tinkamas naudoti tik asmeniškai; taikant jį įmonėse, negalima užtikrinti profesionalios kokybės.

“AVer” Kambarinė vaizdo konferencijų technologija – tai sistema, kurią sudaro pagrindinis įrenginys (kodekas), PTZ (PTZ – tai angliškų žodžių pan-tilt-zoom (panoraminis vaizdas – pakreipimas – mastelio keitimas) santrumpa) kamera ir vienas arba du „AVer“ EVC serijos mikrofonai. Kambarinė vaizdo konferencijų sistema tinkamiausia grupių susitikimams, nes turi plačiakampę PTZ kamerą ir jautrų vieną arba keletą mikrofonų, kuriais puikiai nustatoma ir skiriama daugelis garsų ar balsų.

Kambarinė vaizdo konferencijų sistema yra specialiai sukurta atskirose posėdžių salėse vykstantiems susirinkimams: jų dalyviai jaučiasi, lyg vienu metu būtų vienoje patalpoje. Kad galėtų tinkamai veikti daugelyje nedidelių ar vidutinio dydžio posėdžių kambarių, šios vaizdo konferencijų sistemos turi jautrius mikrofonus, leidžiančius susirinkimo dalyviams kalbėti natūraliais balsais, ir plačiakampes PTZ „AVer“ EVC serijos kameras, aprėpiančias kiekvieną salės kampelį. Dėl aukščiausios garso ir vaizdo kokybės, kurią užtikrina kambarinės sistemos, galima surengti veiksmingą ir patogią vaizdo konferenciją, kurios dalyviai jaučiasi, lyg dalyvautų įprastame susirinkime.

Įsirengus kambarinę vaizdo konferencijų sistemą, suorganizuoti susitikimą, kurio dalyviai yra toli vieni nuo kitų, bus taip pat paprasta, kaip ir paskambinti telefonu. Naudotojams patogi kambarinės sistemos technologija leidžia visą dėmesį sutelkti į susirinkimą, nes organizatoriams nebereikia blaškytis, mėginant priversti tinkamai veikti programinę vaizdo konferencijos įrangą. Be to, įsirengus kambarinę sistemą, galima lengviau ir greičiau organizuoti susirinkimus, todėl įmonės linkusios ja naudotis kur kas dažniau, o tai padeda gerinti bendravimą ir stiprinti ryšius.

Kai norite surengti grupių susitikimą, Jums reikalinga raiškioji sistema, kad gerai matytumėte kiekvieną posėdžio dalyvį. Kambarinės vaizdo konferencijų sistemos pasižymi itin didele – siekiančia net iki 1080 taškų – skiriamąja geba, taigi galėsite neįtikėtinai aiškiai matyti kiekvieno dalyvio veido išraišką.

Skirtingai negu asmeninių arba programine įranga pagrįstų sistemų, šių kambarinių vaizdo konferencijų sistemų vaizdo perdavimo dažnis siekia bent 30 kadrų per sekundę, ir tai pranoksta srautinio vaizdo siuntimo be delsos reikalavimus. Todėl kambarinės vaizdo konferencijų sistemos, kuriose įdiegta „AVer“ EVC serijos technologija, leidžia naudotojams sklandžiai perduoti vaizdus ir šiuose vaizdo susirinkimuose jaustis itin patogiai.

Jei turite klausimų dėl vaizdo konferencinių sistemų, susisiekite su mumis!

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser