GRĮŽTI

Vaizdo projekcijos renginiuose yra vienas populiariausių informacijos pateikimo ir scenografijos sprendimų. Tobulėjant projekcinėms technologijoms išaugo ne tik projektorių galia, bet ir raiška, spalvų atkūrimo kokybė, taip pat išsiplėtė projektorių sujungimo bei programinės valdymo įrangos galimybės.

Mes siūlome naujausios kartos projektorius, kurie gali būti apjungti tarpusavyje ir valdomi nuotoliniu būdu. Galime pasiūlyti vaizdo korekcijų vaizdo suliejimo (“Edge Blending”) bei vaizdo išgaubimo (“Warping”) funkcijas be kurių nebūtų galima įgyvendinti didelių projekcinių projektų.

Specializuotų vaizdo serverių pagalba galime apjungti net iki kelių dešimčių projektorių ir gauti milžinišką vaizdą ant pastato sienos. Naudojant keičiamus objektyvus galime keisti projektavimo atstumą bei įgyvendinti atvirkštines projekcijas. Mūsų siūlomų nuomai projektorių galingumas yra nuo 1,500 iki 40,000ANSI liumenų, nuo XGA iki WUXGA rezoliucijos bei LCD, 1-chip DLP ir 3-chip DLP technologijų.

Vaizdo projekcijos ir sukaupta patirtis

Pavyzdžiui, MG Baltic koncerno jubiliejiniame renginyje naudojome 4 itin galingus DLP technologijos projektorius, kuriuos minėtų funkcijų pagalba apjungėme į vientisą projekciją. Šios kartos projektoriuose naudojamos kino projektorių Xenon lempų technologijos leidžia natūraliai perteikti spalvas ir tai yra kokybiškiausiais vaizdo atvaizdavimo būdas. Tai didžiausias mūsų įgyvendintas vaizdo projekcijų projektas ir vienas didžiausių projektų Lietuvoje, kai projekcijos plotas siekė 845 kv.m., o šviesos srautas – 80,000ANSI liumenų.

Dirbdami renginių rinkoje nuo 2001 metų ir kiekvieną dieną naudodami projektorius įvairiems projektams, iš daugelio projekcinių technologijų gamintojų išsirinkome tuos, kurie daugiausia dėmesio skiria kokybei ir patikimumui. Tai CHRISTIE, Panasonic ir BARCO. Juos šiandien ir naudojame daugelio renginių įgyvendinimui, tad jei norite daugiau sužinoti apie projekcijų pritaikymą renginiuose, susisiekite su mumis! Vaizdo projekcijos pavers jūsų renginį nepakartojamu.

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser