GRĮŽTI

LED (Light Emitting Diode) ekranai – vienas svarbiausių sporto ir koncertų salių atributų, tačiau dėl savo puikių informacijos perteikimo galimybių, jie vis dažniau įdiegiami biuruose, viešbučiuose ar parduotuvėse. LED instaliacijos padeda ne tik atkreipti žiūrovų ar vartotojų dėmesį, tačiau išsiskiria mažu elektros energijos suvartojimu ir ilgaamžiškumu.

Siūlome platų LED ekranų pasirinkimą ne tik nuomai bet ir įsigijimui. Turime dešimties metų patirtį dirbant su LED ekranais, tad mūsų stiprybė – LED ekranų instaliacijos atsižvelgiant į individualius klientų poreikius. Tiesiogiai bendraudami su gamintojais, galime pritaikyti LED technologijas bet kokio dydžio patalpoms ar lauko erdvėms, sukurti netradicines ekranų formas ir garantuoti klientui kūrybinę laisvę.

Mūsų siūlomi SpectrumPro LED ekranai skirti tiek lauko tiek ir vidaus instaliacijoms, išsiskiria ypatingai aukšta rezoliucija – nuo P0.8mm! Aliuminio lydinio korpusai ir preciziški jungiamieji mazgai leidžia išgauti vientisą vaizdą be tarpų. LED ekranai turi priekinio ir galinio aptarnavimo galimybę, tai žymiai palengvina jų priežiūros procesą.

2005 metais buvome vieni pirmųjų Lietuvoje, pradėję naudoti LED ekranus renginiuose. Nuomodami šią įrangą puikiai ją perpratome, nes renginiuose dažnai tenka dirbti ties įrangos galimybių riba, o kartais net ir už jos.

Didžiausias mūsų įgyvendintas LED projektas yra 2013 metais Siemens arenoje įrengta 172 m ilgio P10 LED juosta. Ši LED juosta yra moderniausias tokio pobūdžio sprendimas Baltijos šalyse. Ji ne tik skirta reklamos transliacijoms ar vaizdo efektams per koncertus, bet yra ir interaktyvi. „Siemens“ LED juosta gali transliuoti papildomas 9 švieslentes su detalia varžybų statistine informacija: žaidėjo surinktais taškais, pražangomis ir t.t. Taip juostoje galima transliuoti animuotas skanduotes, šūkius ir imituoti sirgalių “Bangą”. Juostoje interaktyvios animacijos pagalba atvaizduojamas triukšmo lygis dB ir fiksuojami jo rekordai. Specializuotos programinės įrangos pagalba juostoje galima pavaizduoti vaizdo klipą, kurio raiška net 17K!

Bendras juostos svoris siekia 4 tonas, jos tvirtinmas prie U formos balkono buvo sėkmingai įgyvendintas sukūrus specialią “plaukiojančią” tvirtinimo sistemą, kuri leidžia LED juostos modulius reguliuoti visomis kryptimis. Ši sistema užtikrino tolygų ir vientisą vaizdą net ir lenktoje LED juostoje.

Juostos patikimumui užtikrinti įrengti atsarginės šviesolaidžių magistralės ir papildomi procesoriai. Sutrikus vaizdo signalo tiekimui, akimirksniu galima perjungti ir naudoti rezervinę sistemą. LED matricos pritvirtintos specialių magnetų pagalba, kas leidžia jas pakeisti iš priekio be įrankių ir neatidarinėjant LED korpuso. Visos apsaugos sistemos labai supaprastina ir pagreitina LED juostos aptarnavimą.

Mūsų įdiegtais SpectrumPro LED ekranais be Siemens arenos Vilniuje taip pat naudojasi PC Saulės miestas Šiauliuose, Lazdijų miesto savivaldybė, FK “Ekranas” Panevėžyje.

Šiuo metu įgyvendiname ir labai didelės apimties LED projektą Gruzijoje. Koncertinėje arenoje per artimiausius mėnesius įrengsime net 330 kv.m P6.9 SpectrumPro LED ekranus.

Norėdami sužinoti daugiau apie galimą LED vaizdo ekranų panaudojimą ir pasirinkti tinkamą sprendimą, susisiekite su

+ Daugiau
How to enable JavaScript in your browser